יין אדום

יונתן תשבי ספיישל רזרב 2010

יין הדגל של משפחת תשבי. נעשה לכבוד 28 שנים ליקב. עשיר מורכב ומיוחד. ישביח לאורך שנים רבות בתנאים טובים.יין זה יושן בחביות עץ אלון 24 חודשים.

קברנה פרנק 2012 סינגל ויניארד

יין עשיר מלא שנוצר מענבי קברנה פרנק

סירה מגדל עוז 2011 סינגל ויניארד

ענבי יין זה נבצרו בבציר ידני. היין הופק מהמיץ הראשוני והאיכותי של הענבים. שהה במשך כ 12- חודשים בחביות עץ אלון. ניחן בהרמוניה של טעמי שזיף, קסיס, פטל שחור ושוקולד מריר. טוב לשתייה מעטה וכן בעל פוטנציאל יישון ארוך במקום חשוך וקריר.

קברנה סוביניון עמק ברכה 2011 סינגל ויניארד

100% ענבי קברנה סוביניון מכרם עמק ברכה.

מלבק 2010 סינגל ויניארד

היין הופק מהמיץ הראשוני והאיכותי של הענבים. היין יושן בחביות עץ אלון במשך כ 12- חודשים. ניחן בטעמים של חמוציות שחורות, אוכמניות, פטל, פירות יער שחורים, שזיף מיובש, מוקה ווניל. יין בעל גוף מלא ועשיר, מתאים לבשר וגבינות בשלות במיוחד.

פטיט ורדו 2012 סינגל ויניארד

יין עשיר מלא ועמוס בטעמים של שזיף, פטל, שוקולד מריר, קסיס, פירות יער שחורים ווניל

קברנה סוביניון אסטייט

ענבי היין נבצרו בבציר ידני. היין הופק מהמיץ הראשוני והאיכותי של הענבים וכן מתוצרי הסחיטה העדינה, שהה במשך כ 12- חודשים בחביות עץ אלון וניחן בארומה אלגנטית של שזיף, פטל, קסיס ופירות יער שחורים, יחד עם טעמים עדינים של מוקה, וניל ודבש הנובעים מהיישון בחביות. ליין מרקם קטיפתי וסיומת מתקתקה וצבעו עמוק ועז.

מרלו אסטייט

היין הופק מהמיץ הראשוני והאיכותי של הענבים ויושן בחביות עץ במשך כ 12- חודשים. ליין ברק וצבעים חזקים ועוצמתיים ועם זאת הוא מעודן ואלגנטי. הטעמים הבולטים ביין הם של שזיף בשל, לקריץ, תה שחור, קסיס, פסיפלורה, דובדבן מתוק וניחוחות וניל ושוקולד הנובעים מהיישון בחביות עץ האלון...

סירה אסטייט

יין עשיר קטיפתי ובעל איזון בין ארומות וטעמים של פטל, דובדבנים, שזיפים בשלים, טופי מתוק וניחוח של פולי קפה ומוקה שמוצו מחביות עץ אלון צרפתיות .

שיראז אסטייט

יין עשיר וקטיפתי מבציר מכרם צעיר, עובדה המאששת את הסברה שלא רק כרם מבוגר יודע להפיק ענבים משובחים וליצור יין טוב באמת.

פינו נואר 2009 אסטייט

יין אלגנטי הממזג בין הארומות של היין האדום וטעמיו העדינים של היין הלבן. ליין ניחוחות של תותים, דובדבנים, שזיפים, פולי קפה ומוקה שמוצו מחביות העץ בהן התיישן היין במשך תקופה של כשנה. פינו נואר הוא זן עדין ואלגנטי שמשלב את הארומות של היין האדום וטעמיו העדינים של היין הלבן.

מרלו תשבי

יין צעיר, שופע טעמים פירותיים של אוכמניות ותות שדה לצד ריחות של תבלינים ועשבי תיבול. היין מאוזן ועגול, מה שעושה אותו נעים מאוד לשתייה . מומלץ ללוות עמו בשרים צלויים בגריל ומיני עופות.

קברנה סוביניון תשבי

יין צעיר המיוצר מ -100% ענבי קברנה סוביניון, שנבצרו בשיא בשלותם. היין משלב ניחוחות של גרגרי יער בשלים עם רמז של עשבי תיבול טריים, הוא עשיר אך רך ועדין, ויסב הנאה לשותים ממנו כבר כעת. מומלץ ללוות עמו מאכלי בשר אדום ומיני עופות מתובלים. טמפרטורה מומלצת להגשה: .°C 18

שיראז תשבי

יין פירותי, עסיסי וקליל השופע טעמים של שזיפים בשלים, טופי, אוכמניות, פירות יער שחורים ועשבי תיבול. היין יוצר ללא שימוש בעץ על מנת לשמור על פירותיות מודגשת. על הייצור: היין עבר את התהליך כולו במיכלי נירוסטה. תהליך התסיסה התרחש במשך כשלושה חודשים...

קברנה סירה תשבי

יין אדום, צעיר, קל ופירותי זה הינו יין הבית של היקב שלנו. היין ניחן בבשומת פירותית בעלת ארומת תותים ועשבי תיבול. “חשוב ירוק!” במרכז המבקרים של היקב ובתחנות מילוי ברחבי הארץ, ניתן למחזר בקבוקים ולמלא את היין בבקבוקים שלכם, ישירות ממיכל המילוי .

קברנה פרנק תשבי

יין צעיר המיוצר מענבי קברנה פרנק שנבצרו בשיא בשלותם.

פטיט ורדו תשבי

יין צעיר המיוצר מענבי פטיט ורדו שנבצרו בשיא בשלותם.