יין לבן

ברוט

יין לבן יבש מבעבע המופק מהמיץ הראשוני החופשי (FreeRun) של אשכולות זן הפרנץ קולומברד אשר נבצרו באזור זכרון יעקב. היין מיוצר על פי השיטה המסורתית לייצור יין מבעבע. איזור הגידול: זכרון יעקב - כרמי הבית של משפחת תשבי ממוקמים למרגלות רכס הכרמל...

שרדונה אסטייט

יין מאוזן והרמוני שטעמו מרמז על טעמים של תפוז ירוק, אגס, אפרסק לבן, אננס טרי ותפוח עץ. היין ילווה באופן מושלם מאפים חלביים, גבינות, סושי ודגים על הייצור: היין יוצר מהמיץ הראשוני והאיכותי של הענבים וכן מתוצרי הסחיטה העדינה, עבר תסיסה הדרגתית מבוקרת...

סוביניון בלאן אסטייט

יין זה יוצר מענבים שנבצרו מגפנים בוגרות המניבות כמויות קטנות של פרי בעל ריכוז גבוה של ארומות. הלוגם מהיין נעטף בתחושה מעודנת ועשירה, בריחניות של עשבי תיבול, דשא קצוץ וטעמים פירותיים. מומלץ ללוות עם היין מאכלי דגים צלויים בגריל ומאכלים ים תיכוניים.

גוורצטרמינר

הגוורצטרמינר הינו יין פירותי, עסיסי ופרחוני בבעל ניחוחות של אננס, ליצי, אפרסק לבן, פסיפלורה ויסמין היין מומלץ כליווי למאכלי סלומון, דגי טונה ומאפי גבינה.

ויוניה

הוויוניה הוא יין פירותי עסיסי ורענן בניחוח קרמבולה, אפרסק ומלון. לצנן לפני ההגשה בימי הקיץ החמים.

סוביניון בלאן תשבי

מדרונותיה הפוריים של זכרון יעקב מפיקים את מיטב הארומות מענבי הסוביניון בלאן. הלוגם מהיין נעטף בתחושה מעודנת ועשירה בריחניות של עשבי תיבול ובטעמים פירותיים. מומלץ ללוות עם היין מאכלי דגים צלויים בגריל ומאכלים ים תיכוניים .

אמרלד ריזלינג תשבי

ליין חצי יבש אמרלד ריזלינג יש אופי ייחודי המדגיש סיומת פרחונית וניחוחות פירותיים. האף חושף ריחות מרתקים של מלון ונקטרינה בשלים. היין מומלץ כליווי למאכלי דגים, גבינות, סלטים ומנות ראשונות.

פרנץ ריזלינג תשבי

אחד היינות הצעירים והפופולאריים ביותר ביקב. יין לבן, חצי יבש ומרענן במיוחד, השופע ריחות ארומאטיים של פריחה והתחדשות. שילוב נפלא בין החמיצות של ענבי הפרנץ’ קולומבר והמתיקות של האמרלד ריזלינג, בעל בשומת ריחנית המבליטה את ניחוחות האפרסק והמשמש.

מוסקט אלכסנדרוני תשבי

מוסקט אלכסנדרוני הינו יין לבן חצי יבש, אקזוטי ומרענן, שלו חוג לקוחות נאמן ומסור. יונתן תשבי מספר: “זהו הזן האהוב עליי. כשפתחתי את היקב הסתמכתי על המוסקט בתור יין מיוחד. זן המוסקט טעים גם למאכל ובתחילת הדרך עשינו ממנו ריבות יין בזמן הבציר”.