גרנד קרו

סדרת הגראנד קרו מציגה שוקולדים אשר משקפים ומעבירים את מאפייני מדינת המקור. כל אחד משוקולדים אלו מיוצר מפולי הקקאו המובחרים ביותר, כל אחד באיזורו שלו, ונבחרו ע"י נציג ולרונה, על בסיס פוטנציאל הטעמים אשר ניתן יהיה להעביר דרך השוקולד המוגמר.

בזכות בנק הקקאו של ולרונה, הצליחה ולרונה לייצר סדרת שוקולדים עם טעם ואיכות שלא משתנה. הפולים המובחרים נבחרו בשל פוטנציאל הארומה שלהם והם עוברים תהליך ייחודי במפעל אשר מבליט את הייחודיות שלהם. בסדרה זו בדומה ליין, יש שוקולדים המיוצרים מבלנד של פולים ויש שוקולדים אשר פולי הקקאו הגיעו ממטע אחד.

אקסטרה ביטר 61%

אינטנסיביות השוקולד, שוקולד מריר – תערובת אקסטרה ביטר גראנד קרו זו הינה עירוב מאוזן בין פולי הקריולו והפורסטרו אשר תוצאותיו באות לידי ביטוי בשוקולד בעל טעם מלא ועוצמתי.

אילנקה 63% - השוקולד של ה- Cercle V

ריכוז של טעמים עדינים ומרקם קטיפתי פירותי ושוקולדי עם מתיקות וחמיצות מאוזנת

מנג'ארי 64%

מדגסקר טהור, שוקולד מריר – הרכבה של פולי קרולו וטריניטאריו נדירים ממדגסקר- רענן, חומצתי ובעל ניחוחות חדים של נגיעות פירות.

טאינורי 64%

רפובליקה דומיניקאנית טהור, שוקולד מריר- טעמי פירות צהובים העוקבים טעמי שקדים קלויים ולחם אפוי טרי.

קלינגו 65% -שוקולד חדש!!

מקורו בגרנדה, עשיר באדמה וולקנית.שוקולד בעל טעם מאוזן עם מגע של מנטה חריפה. שוקולד עשיר ומורכב.

קראייב 66%

נגיעות חמימות של אגוזים, שוקולד מריר – קראייב מיוצר מפולי טריניטאריו המובחרים ביותר, ממטעים קטנים באיים הקאריביים. ארומטי ובעל סיומת ארוכה, טעמו הפירותי והמתוק בקושי חושף את טעמי השקדים וקפה קלוי העדינים ביותר.

אלפאקו 66%

אקוודור טהור, שוקולד מריר - בעל נגיעות פרחוניות של יסמין ופריחת התפוז, אשר מפנים מקום לסיומת צרופה של מרירות וטעמי עץ.

אוטוקן 69% - שוקולד חדש!!!

הטעם האותנטי של פולי הקקאו בצורתו הטהורה ביותר. אוטוקן מבדיל את עצמו במרירות וברכות המתמשכות שלו

גוואנחה 70%

חגיגה של מרירות, שוקולד מריר – גוואנחה מפתח מרירות יוצאת דופן בתערובת מיומנת זו של פולי קריולו וטריניטאריו, אשר חושפת טווח ארומטי ומורכב של פירות, קפה,דבשה ונגיעות פירחוניות.

אבינאו 85%

עוצמה טנינית, שוקולד מריר – ריכוז הקקאו הגבוה והשילוב המיומן של פולי הקקאו המובחרים של פוראסטרו מאפריקה הופכים את האבינאו ל"מריאז' דה גראנד קרו". מאופיין בעוצמה טנינית ואינטנסיביות חזקה ומתמשכת.

קאראק 56%

איזון הטעמים, שוקולד מריר – תערובת גראנד קרו זו מתאפיינת בחומצתיות מאוזנת ונגיעות קלות של מרירות אשר מניבות רמיזות של פירות יבשים וקקאו.

ג'יוארה 40%

קרם הקקאו, שוקולד חלב – שוקולד חלב יוצא דופן זה ניחן בטעם קקאו בולט, אשר חושף נגיעות לתת ווניל.

טנאריבה 33%

מדגסקר טהור, שוקולד חלב – פולי קקאו מדגסקר מקנים לטנריבה את חומציותה המאוזנת, מרוככת ע"י נגיעות מובהקות של חלב וקרמל.